Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Västarvets hemslöjdskonsulenter.

Vi har kontor i Borås, Skövde, Göteborg, Vänersborg, Nääs och Fengersfors.

Hemslöjdskonsulenterna, Borås museum
Parkgatan 29, 504 39 Borås

Torbjörn Lindström, Enhetschef 
Tfn: 010 441 43 52 
Mobil: 070 662 68 06 
torbjorn.lindstrom@vgregion.se

Länshemslöjdskonsulent Hillevi Skoglund 
Tfn: 010 441 43 53 
Mobil: 070 662 68 02 
hillevi.skoglund@vgregion.se 

Länshemslöjdskonsulent Jenny Löfgren
Tfn: 010 441 43 51 
Mobil: 070 662 68 03
jenny.lofgren@vgregion.se

Hemslöjdskonsulenterna, Skövde
Regionens Hus, 541 80 Skövde

Länshemslöjdskonsulent Joakim Lilja 
Mobil: 070 662 68 08
joakim.lilja@vgregion.se

Länshemslöjdskonsulent Kristina Brandt
Mobil: 070 662 68 07
kristina.brandt@vgregion.se

Hemslöjdskonsulenterna, Vänersborg
Vänerparken 13, 462 35 Vänersborg

Länshemslöjdskonsulent Maria Claesson
Mobil: 070 662 68 04
maria.a.claesson@vgregion.se 

Hemslöjdskonsulenterna, Nääs
Otto Salomons väg 16, 448 92 Floda

Länshemslöjdskonsulent Tobias Havaas
Mobil: 070 662 68 05
tobias.havaas@vgregion.se

Länshemslöjdskonsulent/Kursansvarig Sara Degerfält
Mobil: 070 662 68 01
sara.degerfalt@vgregion.se

Hemslöjdskonsulenterna, Not Quite


Fabriksvägen 2, 66295 Fengersfors

Länshemslöjdskonsulent Jonatan Malm
Mobil: 076 119 46 95
jonatan.p.malm@vgregion.se 

Senast uppdaterad: 2019-10-14 10:46