Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till oss hemslöjdskonsulenter.

Hemslöjdskonsulenterna, Västarvet
Parkgatan 29, 504 39 Borås

Torbjörn Lindström, Enhetschef 
Tfn: 010 441 43 52 
Mobil: 070 662 68 06 
torbjorn.lindstrom@vgregion.se

Länshemslöjdskonsulent Hillevi Skoglund 
Tfn: 010 441 43 53 
Mobil: 070 662 68 02 
hillevi.skoglund@vgregion.se 

Länshemslöjdskonsulent Jenny Löfgren
Tfn: 010 441 43 51 
Mobil: 070 662 68 03
jenny.lofgren@vgregion.se

Länshemslöjdskonsulent Sara Degerfält - tjänstledig

Hemslöjdskonsulenterna, Västarvet
Regionens Hus 
541 80 Skövde

Länshemslöjdskonsulent Maria Claesson
Mobil: 070 662 68 07
maria.a.claesson@vgregion.se 

Länshemslöjdskonsulent Joakim Lilja 
Mobil: 070 662 68 08
joakim.lilja@vgregion.se

Hemslöjdskonsulenterna, Västarvet 
Studio Västsvensk Konservering
Gamlestadsvägen 2-4 B2
415 02 Göteborg 

Länshemslöjdskonsulent Susanne Harrysson 
Tfn: 010-441 43 57
Mobil: 070 662 68 04 
susanne.harrysson@vgregion.se

Hemslöjdskonsulenterna, Västarvet 
Otto Salomons väg 16, 448 92 Floda

Länshemslöjdskonsulent Tobias Havaas
Mobil: 070 662 68 05
tobias.havaas@vgregion.se

Programsekreterare Kristina Brandt
Mobil: 070 662 68 01
kristina.brandt@vgregion.se

Hemslöjdskonsulenterna, Västarvet 
Fabriksvägen 2, 66295 Fengersfors

Länshemslöjdskonsulent Jonatan Malm
Mobil: 076 119 46 95
jonatan.p.malm@vgregion.se 

Senast uppdaterad: 2019-06-03 14:20